Kampanyalarımız

DOST KASKO

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Peki başınıza gelebilecek olası risklere karşı aracınızı bütçenize uygun geniş teminat seçenekleri ile güvence altına almak istemez misiniz ?

Hayatınızı daha da kolaylaştırmak için Dost Kasko Sigorta poliçesi ile 2 yaş ve üzeri otomobil ve hafif ticari sınıfındaki aracınızı %25’e varan fiyat avantajı ve kaliteli hizmet ile güvence altına alıyoruz. İşte biz buna Gerçek Dostluk diyoruz.

Türkiye Sigorta Dost Kasko; Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile hizmet veren, hasarınızı doğru onarım metoduyla doğru zamanda onaran, orijinal yedek parça kullanan, kaliteli ve garantili Dost Servis ağında geçerlidir.

Türkiye Sigortadan Dost Kasko yaptırın, uygun fiyatlı, güvenli ve huzurlu sürüşün keyfini doyasıya yaşayın.

Dost Kasko Müşterilerine Özel Ek Avantajlar

Çağrı Merkezi üzerinden randevu alınması durumunda;
  • Periyodik bakımlarda avantajlı sabit işçilik ücreti
  • Yılda 1 defa aracın 21 noktasına ücretsiz check up hizmeti
  • Yılda 1 defa ücretsiz lastik tamir hizmeti
  • Hasar durumunda özel vale hizmeti (Aracın bulunduğu yerden teslim alınarak servise götürülmesi hizmeti)
  • Lastik Değişim Hizmeti(Sadece binek araçlar için ve lastik masrafları sigortalıya ait olmak üzere İşçilik ve Yol Sınırsız)
  • Lastik alımlarında liste fiyatı üzerinden %10 indirim fırsatıYılda 1 defa cilalı şampuanla (İç ve dış) temizleme hizmeti

Ek avantajlara sadece Türkiye genelinde hizmet veren anlaşmalı servislerimizden ve 0536 496 00 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz