Hakkımızda

Gücümüzü Sizden Alıyoruz!

Bünyesinde altı farklı büyük şirketi ve ondan fazla markayı barındıran ACY Şirketler Grubu, her geçen gün artan çalışan sayısı, yeni marka ve projeleri ile müşterilerine dış ticaret, tarım-hayvancılık, filo kiralama, gayrimenkul inşaat, plastik, tekstil, halı, turizm ve bilişim sektörlerinde; yüksek kalite, üstün teknoloji ve yenilikçi anlayışıyla hizmet vermektedir. Temelleri 2006 yılında atılan ACY Şirketler Grubu, 15 yılı aşan yolculuğunda, Türkiye ekonomisine değer katmayı görev edinmiştir.

Sigorta Sektöründede Bir başarıya daha imza atmak için siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazır olduğumuzu ve .Sigorta sektöründe de ismimizi duyurmak ve kaliteli hizmet sunmak için güvenilir marka ve ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Bizi Takip Edin:
Biz ACY Sigortayız

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Üstün teknolojimiz ve dinamik kadromuz ile faaliyet göstermekte olduğumuz tüm sektörlerde geniş kitlelere ilham verip, kaliteli, yenilikçi ürünlerimizle evrensel değerler ışığında dünyada birincil tercih olmak. ACY Şirketler Grubu olarak global platforma tüm markalarımızı entegre ederek yeni pazarlar oluşturmak ve hayatı hızlandırmak.

“Amacımız; başarıya giden yolda genç ve yetenekli yeni ekip arkadaşlarımızı da hikayemize dahil edip, teknoloji ve dijital dünyayı entegre ettiğimiz ticarihayatımızda; faaliyet gösterdiğimiz tüm sektör ve markalarımıza yeni projelerimizi de ekleyerek, global anlamda adımızı “en”ler arasına taşımaktır.”

Ahmet Cemil Yıldırım

Yönetim Kurulu Başkanı